sieviešu volejbols

krāslavas kausa izcīņa volejbolā sievietēm.

Ar Krāslavas komandas uzvaru beidgusies Krāslavas atklātā kausa izcīņa volejbolā sievietēm,

Add a comment (0)

Read more: krāslavas kausa izcīņa volejbolā sievietēm.

Dāmām volejbola turnīrs- 9.maijā

Kā jau ierasts, dāmu volejbola turnīrs notiek maija sākumā - šoreiz 9.maijā. Piedāvājam iepazīties ar turnīra nolikumu.

Add a comment (0)

Read more: Dāmām volejbola turnīrs- 9.maijā

Kauss - Ezernieku komandai.

       17.05.2014. tradicionālajā Krāslavas novada kausa izcīņa volejbolā sievietēm uzvar Ezernieku komanda.

Add a comment (0)

Read more: Kauss - Ezernieku komandai.

Sieviešu volejbola turnīrs Krāslavā 17.maijā.

17.05.2014. no plkst 10.00 Krāslavas Varavīksnes vidusskolas sporta zālē norisināsies tradicionālais sieviešu volejbola turnīrs "Pavasaris 2014"

 

 

 

Add a comment (0)

Read more: Sieviešu volejbola turnīrs Krāslavā 17.maijā.

kauss atkal aizceļo uz Preiļiem.

    Sestdien, 18.maijā Krāslavas Varavīksnes vidusskolas sporta zālē notika tradicionālā Krāslavas novada kausa izcīņa volejbolā sievietēm.

Add a comment (0)

Read more: kauss atkal aizceļo uz Preiļiem.

Krāslavā - drīz sieviešu volejbola turnīrs

   Bija plānots, ka 2013.gada 11.maijā, tradicionāli, Krāslavas Varavīksnes vidusskolas sporta zālē notiks Krāslavas novada kausa izcīņa volejbolā sievietēm, taču, sakarā ar sieviešu volejbola turnīru Riebiņos, Krāslavas novada kausa izcīņa volejbolā sievietēm tiek pārcelta uz 18.maiju!

 

Add a comment (0)

Read more: Krāslavā - drīz sieviešu volejbola turnīrs

Krāslavas kausa izcīņa volejbolā

Kauss aizceļo uz Preiļiem

 

         12.maijā, dienu pirms mātes dienas, notika tradicionālās, Krāslavas novada kausa izcīņas sacensības volejbolā sievietēm. Kaut iepriekš pieteikušās bija septiņas komandas, sacensībās piedalījās četras, bet pārējās trīs komandas dažādu iemeslu dēļ neieradās.

          Sacensības notika vienā aplī, komandām sacenšoties katrai ar katru līdz divu setu uzvarai, bet punktu skaits vienā setā – 25.

Kā pirmās laukumā devās jaunākās - Dagdas un Ezernieku komandas. Ezernieku komandas sastāvs bija visjaunākais turnīrā, jo sastāvā bija iekļautas tikai 9.-11.klašu skolnieces. Uzvaru izcīnīja nedaudz vecākās Dagdas volejbolistes – 2:0. Nākošās savā starpā cīnījās Krāslavas un Preiļu komandas. Ar 2:0 pārākas bija Preiļu pārstāves. Trešā turnīra spēlē, kurā tikās Dagdas un Krāslavas komandas, bija pati saspringtākā. Lai noskaidrotu uzvarētāju šinī mačā, bija nepieciešami trīs seti. Ar 2:1 svarīgu uzvaru izcīnīja Dagda. Rezultāts pa setiem: 28:26, 14:25, 25:19. Preiļu komanda viegli tika galā ar Ezernieku skolniecēm – 2:0. Piektā turnīra spēle bija cīņa par pirmo vietu, kurā tikās Dagdas un Preiļu komandas. Preiļu volejbolistes arī šinī spēlē pierādīja savu pārākumu, spēli uzvarot divos setos. Pēdējā sacensību mačā tikās Krāslavas un Ezernieku komandas. Sīvā cīņā, uzvarot divos setos, pārākas bija krāslavietes. Līdz ar ko Krāslavas novada kausu un zelta medaļas izcīnīja Preiļu komanda. Par otro vietu ar sudraba medaļām tika apbalvota Dagdas komanda, bet trešā vieta un bronzas medaļas – Krāslavas komandai.

Šis turnīrs ir tradicionāls, tāpēc pēc viena gada tas, visdrīzāk, atkal pulcēs apkārtējo novadu sieviešu volejbola komandas. Taču nav izslēgts, ka rudenī Krāslavā varētu tikt organizētas līdzīgas sacensības, jo komandu pārstāvji izteica vēlmi tikties volejbola laukumā biežāk!

 

 

Vairāk bilžu ar smukajām volejbolistēm var redzēt šeit! Paskaties un novērtē: http://www.sportskraslava.lv/index.php/component/phocagallery/category/57-sieviesu-volejbols

Raitis Timma

 

 

Add a comment (0)

mājaslapas sākotnējā versija