slide

Krāslavas Sporta skolas 5 visu laiku labākie jaunatnes vieglatlēti

Pēdējie labojumi izcelti ar gaiši zilu krāsu. Atjaunots 29.06.2016. ...

Read more...
slide

Basketbola vēsture

   Veicot arheoloģiskos izrakumus, Meksikā tika atklāts 147m garš sporta laukums, kas domāts spēlei ar bumbu (10.gs.p.m.ē.), 8-8,5m augstumā virs laukuma slējās masīvas tribīnes. Spēle saucās „pok-ta-pok”. ...

Read more...
slide

Krāslavas Sporta skola 1982.-1991.

1982.gads.   28. maijā darbā pieņemta I.Radeviča. 22.septembrī apstiprināts sekojošs audzēkņu saraksts un treneri: Vieglatlētika: 290 audzēkņi. ...

Read more...

Volley 2x2 4.kārta

Dāmām ceturtajā posmā uzvarēja Dagda (S.Babre, A.Kačanova), bet vīriem Konstantinova (Artūrs Pitrāns, Jurijs Dmitrijevs).

 

Krāslava Games
Volley 3x3 dāmas
KOMANDU SASTĀVI
1.  Sportiskās  ( Natālija Raudive, Ļoļa Vonaga, Rita Jurčenoka, Inese Umbraško)
2.  Juniores (Dace Marhileviča, Jana Žoludova, Sanita Babre, Evita Ivanova)
3.  East Side (Aleksandra Andrukoviča, Evelīna Skumbina)
4. Karstās  (Jana Bargana, Alise Samsanoviča, Liāna Moisejenkova, Skerškāne)
5. Krāslavas bosi (Amanda Bidzāne, Larisa Plutjakova, Ļoļa Vonoga, Viktorija Tukiša)
6. Dagda (Daiga Krilova, Alīna Kačanova, Evita Murāne, Sanita Babre)
7. meitenes (Amanda Bidzāne,Viktorija Tukiša)
Krāslava Games punkti
Volley 3x3 dāmas
komandu reitings
07.jūn 14.jūn 21.jūn 28.jūn         kopā
1.  Sportiskās  20 15 20 15 70
2.  Dagda 20 10 20 50
3.  Juniores 15 10 15 10 50
4. Meitenes 8 8 16
5. Karstās 7 8 15
6. East Side 10 10
7. Krāslavas bosi 7 7
Krāslava Games
Volley 3x3 kungi
komandu sastāvi
1.  DMG (Māris Ražinskis/ Devids Žolnerovičs, Dmitrijs Silovs)
2.  Dagda 95 (Žanis Silinevičs/ Raivis Mizāns, Jurijs Dmitrijevs, Edgars Patapovs)
3.  Veterāni K ( Aleksejs Krivenko/ Jānis Bonders/ Dmitrijs Duškins, Artūrs Samulis, Aleksejs Abramovs, Andris Hartmanis)
4. Kostantinova (Artūrs Pitrāns/ Egars Jevsejevs/Valdis Maļinovskis, Aigars Kolčs, Jurijs Dmitrijevs)
5. Keksi (Mārcis Galejs/ Edgars Japiņš, Dmitrijs Kuzmins, Aivars Stikuts, Jānis Govilovskis, Jānis Cauņa)
6. Miglonskij (Dmitrijs Silovs/ Kaspars Miglāns, Jānis Govilovskis)
7. Mežrozīte (Jānis Govilovskis/ Aivars Stikuts)
8. Silvers (Sandris Pārpucs/ Marks Žolnerovičs)
9. Beloff (Einārs Purvinskis/ Guntis Griņevičs)
10. Vietējie (Jevgēnijs Petunovs/ Ervīns Bārtulis)
11. Maiss (Arnis Eisaks, Reinis Andžāns)
12. Old School (Edgars Gribs, Mārtiņš Teivišs, Dmitrijs Kuzmins)
13. Spirit (Viktors Podlužnijs, Aleksandrs Nasanovs)
14. Smash (Mārtiņš Sprūģis, Maksims Beinarovičs)
15. Līksna Edgars Ignatāns, Juris Motivāns, Ervīns Vaikulis
16. DITF A.Šroms, V.Plociņš
17. Fatality Raimonds Gorenko, Armands Rimšāns, Da`niels Boželko
18. Barca Aldis Krumpāns, Aigars Ungurs
Krāslava Games punkti
Volley 3x3 kungi
komandu reitings
07.06.15. 14.06.15. 21.jūn 28.jūn         kopā
1.  DMG 20 7 20 10 57
2.  Veterāni K 10 10 8 15 43
3.  Dagda 95 15 15 4 34
4. Kostantinova 8 3 20 31
5. Keksi 6,5 8 8 3 25,5
6. Spirit 20 20
7. Līksna 10 6 16
8. DITF 15 15
9. Old School 5 8 13
10. Miglonskij 6,5 6 12,5
11. Silvers 4,5 7 11,5
12. Barca 5 5
13. Mežrozīte 4,5 4,5
14. Smash 4 4
15. Beloff 2,5 2,5
16. Vietējie 2,5 2,5
17. Fatality 2 2
18. Maiss 1 1
Powered by Bullraider.com

Sporta pasākumu afiša

Skrējiens Krāsl...
Image Detail

Sporta skolas vēsture

721769053 2.jpg

BK Krāslava spēļu kalendārs