volley 2x2

Dāmām uzvar Sportiskās, bet vīriem DMG.

Dāmu komandu reitings un sastāvi:

Krāslava Games punkti
Volley 3x3 dāmas
komandu reitings
07.06.15. 14.06.15. 21.jūn
1. Sportiskās 20 15 20 55
2. Juniores 15 10 15 40
3. Dagda 20 10 30
4. Karstās 7 8 15
5. East Side 10 10
6. Meitenes 8 8
7. Krāslavas bosi 7

7

 

Krāslava Games
Volley 3x3 dāmas
KOMANDU SASTĀVI
1. Sportiskās ( Natālija Raudive, Ļoļa Vonaga, Rita Jurčenoka, Inese Umbraško)
2. Juniores (Dace Marhileviča, Jana Žoludova, Sanita Babre)
3. East Side (Aleksandra Andrukoviča, Evelīna Skumbina)
4. Karstās (Jana Bargana, Alise Samsanoviča, Liāna Moisejenkova, Skerškāne)
5. Krāslavas bosi (Amanda Bidzāne, Larisa Plutjakova, Ļoļa Vonoga, Viktorija Tukiša)
6. Dagda (Daiga Krilova, Alīna Kačanova, Evita Murāne)

Vīriešu komandu kopējais reitings un sastāvi:

Krāslava Games punkti
Volley 3x3 kungi
komandu reitings
07.06.15. 14.06.15. kopā
1. DMG 20 7 20 47
2. Dagda 95 15 15 30
3. Veterāni K 10 10 8 28
4. Keksi 6,5 8 8 22,5
5. Spirit 20 20
6. Līksna 15 15
7. Miglonskij 6,5 6 12,5
8. Kostantinova 8 3 11
9. DITF 10 10
10. Old School 5 5
11. Mežrozīte 4,5 4,5
12. Silvers 4,5 4,5
13. Smash 4 4
14. Beloff 2,5 2,5
15. Vietējie 2,5 2,5
16. Maiss 1 1
1. DMG (Māris Ražinskis/ Devids Žolnerovičs, Dmitrijs Silovs)
2. Dagda 95 (Žanis Silinevičs/ Raivis Mizāns, Jurijs Dmitrijevs)
3. Veterāni K ( Aleksejs Krivenko/ Jānis Bonders/ Dmitrijs Duškins, Artūrs Samulis, Aleksejs Abramovs)
4. Kostantinova (Artūrs Pitrāns/ Egars Jevsejevs/Valdis Maļinovskis, Aigars Kolčs)
5. Keksi (Mārcis Galejs/ Edgars Japiņš, Dmitrijs Kuzmins, Aivars Stikuts, Jānis Govilovskis)
6. Miglonskij (Dmitrijs Silovs/ Kaspars Miglāns, Jānis Govilovskis)
7. Mežrozīte (Jānis Govilovskis/ Aivars Stikuts)
8. Silvers (Sandris Pārpucs/ Marks Žolnerovičs)
9. Beloff (Einārs Purvinskis/ Guntis Griņevičs)
10. Vietējie (Jevgēnijs Petunovs/ Ervīns Bārtulis)
11. Maiss (Arnis Eisaks, Reinis Andžāns)
12. Old School (Edgars Gribs, Mārtiņš Teivišs)
13. Spirit (Viktors Podlužnijs, Aleksandrs Nasanovs)
14. Smash (Mārtiņš Sprūģis, Maksims Beinarovičs)
15. Līksna Edgars Ignatāns, Juris Motivāns
16. DITF A.Šroms, V.Plociņš
Powered by Bullraider.com

mājaslapas sākotnējā versija