Vieglatlētiem sākusies vasaras sezona

Aizvadīta ziemas sacensību sezona, un jāsecina, ka vislabākie panākumi  ir bijuši Murjāņu Sporta ģimnāzijas  audzēknei, Evelīnai Petunovai.

Viņa ir divkārtēja Latvijas čempione junioriem (U-20) – diska mešanā -39.40m un lodes grūšanā – 12.66m. 24.maijā Latvijas izlases sastāvā Evelīna startēs Baltijas valstu mačsacīkstēs mešanas disciplīnās.

U - 18 vecuma grupā 6.vietu 60m skriešanā izcīnīja Aigars Ļaksa – 7.44 sek., kas atbilst 2 sporta klasei. 300m skriešanā Aigars uzradīja ceturto labāko laiku (37.54sek), bet tika diskvalificēts, tā kā virāžā pārkāpa sava celiņa līniju. U- 16 grupā labākus rezultātus uzradīja Anatolijs Šavecs 1000m skriešanā 3:09,52min - 8.vieta, un Ēriks Silovs trīssoļlēkšanā tika finālā un ierindojās 8.vietā – 10.78m.

Latvijas ziemas čempionāti garajās mešanas disciplīnās norisinājās atsevišķi jau martā mēnesī.  U-20 grupā 1.vieta 4 kg. vesera mešanā ar personisko rekordu Dacei Marhilevičai – 32.86m, U-18 grupā 3.vieta Andrim Bogdanovičam – 37.82m. Šķēpa mešanās ziemas čempionātā pirmo reizi startēja Katrīne Tračuma un U-16 grupā viņa izcīnīja 2.vietu ar jauno personisko rekordu – 35.30m.

Tuvojās vasaras sacensību sezona un pirmie starti U- 18 un  U-16 grupām norisinājās Rīgā atklātajā pilsētas čempionātā.

U-18 vecuma grupā 5.vieta tāllēkšanā Rolandam Škutānam. Bet medaļas izcīnīja U- 16 grupas sportisti: bronzas medaļu 1500m skriešanā izcīnīja Anatolijs Šavecs – 4:56,61min., un tāpat bronzas medaļa šķēpa mešanā Katrīnei Tračumai – 32.51m. Tika finālā un izcīnīja 6.vietu  100m skriešanā Raivis Seļanins -12.34 sek. (finālā 12.37sek.), ka arī 9.vieta 200 metros – 25.31sek.  Augstlēkšanā 8.vieta Alīnai Ņikitinai – 1.45m un tāllēkšanā 12.vieta -4.32m.

Cerams, ka sportisti iepriecinās mums ar saviem rezultātiem arī Latvijas čempionātos, kuri norisināsies jūnija beigās – jūlija vidū.

Direktora vietniece un vieglatlētikas trenere Inese Umbraško.