Krāslavas šāvējas šoreiz uguņo Baltijas kausā Igaunijā

    30.05.-2.06. Igaunijas pilsētā Elve Latvijas ložu šaušanas izlase piedalījās Baltijas kausa izcīņas sacensībās. Pirmo reizi arī Krāslavas trīs sportistes tika iekļautas Latvijas izlases sastāvā: Karina Krilova, Diāna Bulavska un Marta Ozerska.

 

 

    Liels gods mūsu šāvējām bija startēt plecu pie pleca ar pasaules šaušanas zvaigznēm, pazīstamākie no kuriem bija: Igauniete, pasaules čempione Anžela Voronova, Lietuvietis Rimvidas Specius, Latvijas pārstāvis, leģendārais Afanasijs Kuzmins.

    Krāslavas Sporta skolas audzēknes šajās sacensībās uzrādīja teicamus rezultātus, tādējādi ieguldot savu artavu Latvijas izlases punktu pūrā. Kopsummā Latvijas izlase tikai par trim punktiem atpalika no Igaunijas izlases un ierindojās otrajā vietā.

    Pirmajā sacensību dienā dalībnieces veica vingrinājumu MŠ-60 (60 šāvieni guļus). Karina Krilova uzlaboja savu labāko rezultātu par 5 punktiem un, ar rezultātu 582 punkti , ieņēma 4.vietu, atpaliekot no bronzas kausa tikai par 2 punktiem. Diāna un Marta uzrādīja labus rezultātus – 573 un 566 punkti un ieņēma 6. un 7.vietu.

    Otrajā dienā tika šauts no trijām pozīcijām (celis, guļus un stāvus). Konkurence bija ļoti spraiga, laiks ļoti karsts, tāpēc šaut bija sevišķi grūti. Tomēr mūsējām izdevās uzrādīt labus rezultātus. Karina, uzrādot vienādu rezultātu ar igaunieti (563p), kopvērtējumā ieņēma 2.vietu. Vietu noteica pēc pēdējās sērijas, kura Karinai izdevās labāka.... Diāna atkārtoja savu labāko rezultātu un ierindojās 9.vietā.

    Trešā diena krāslavietēm izrādījās visveiksmīgākā! Pirmā uz uguns līniju izgāja Diāna un, uzrādot rezultātu 378 punkti, viņa pirmo reizi izpildīja meistarkandidāta normu un kopvērtējumā ieņēma 7.vietu! Otrā uz starta izgāja Karina. Rezultāts 386 punkti deva viņai 3.vietu. Otrās vietas ieguvējai Karina zaudēja tikai 0,3 punktus....Marta uzlaboja savu labāko rezultātu par 6 punktiem, tādējādi iegūstot 370 punktus, kas viņai deva 9.vietu kopvērtējumā.

    Pēc 2 nedēļām Ventspilī notiks Latvijas jaunatnes Olimpiāde. Ceram, ka arī šajās sacensībās Krāslavas komandas pārstāvji uzrādīs augstus rezultātus un iepriecinās mūs ar saviem panākumiem.

 

Krāslavas Sporta skolas šaušanas treneris Sergejs Šveds

Powered by Bullraider.com